Офіційний сайт Запорізької районної ради

Розділи

Календар

« Січень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

  Указом Президента України від 23 серпня 2019 року «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» 29 серпня Україна проводить День вшанування пам’яті захисників України.
  У приміщені районного будинку культури для працівників структурних підрозділів проведено Хвилину мовчання. Присутні також відвідали музей бойової слави Запорізької ради ветеранів.
  У Балабинському будинку культури було проведено ряд заходів, присвячених цьому дню. Зранку було проведено урок пам’яті «Честь і слава українським захисникам». На уроці були присутні гуртківці, колектив будинку культури, представники селищної ради та гурт «Лебідонька». Були прочитані вірші, покладені квіти до меморіальної дошки Стасюка Олега Степановичя, який загинув в зоні АТО, м. Артемівськ. Гурт «Лебідонька» заспівав тематичні пісні, які пронизували до глибини душі. Після уроку гуртківці піднялися до бібліотеки та ознайомилися з тематичною поличкою, яка оформлена бібліотекарем до Дня пам’яті захисників України, загиблих в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
  У Юльївській сільській бібліотеці проведена патріотична година «Вічна пам'ять і слава захисникам України», присвячена Дню вшанування пам’яті захисників України. Також була презентована книга: «Дівчата зрізають коси», авторства Євгенія Подобна.
Працівники Малокатеринівського будинку культури зранку поклали квіти на могилу загиблого односельця – Лехта Володимира, яка знаходиться на місцевому кладовищі. О 13.00 в будинок культури завітали діти різного віку, для яких було проведено історичну годину «Назавжди в наших серцях». Під час Хвилини мовчання в пам’ять загиблим героям запалили свічку. Завідувач бібліотеки – Грушко Валентина Іванівна розповіла дітям історичні події тих днів і показала книги і газети, де розповідається про жителів нашого селища, які стали почесними героями.
  Працівники культури селища Кушугум, представники Кушугумської селищної ради та учні Кушугумського НВК «Інтелект» вшанували українських військових та учасників добровольчих батальйонів, які поклали своє життя за свободу і незалежність Батьківщини Хвилиною мовчання та покладанням квітів біля меморіальної дошки загиблому в зоні проведення Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил – земляку Андрію Ломейку.
  У Кушугумських селищних бібліотеках №1, №2 біля стендів «Пам’яті загиблих» були проведені години пам’яті «Вічна пам'ять і слава героям» та відбувся майстер-клас по виготовленню соняшника – символу пам’яті загиблих захисників.
  У Шевченківському клубі відбувся день пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.
  У дворі Лежинської школи, де встановлено меморіальну дошку загиблому учаснику бойових дій, який поклав своє життя за свободу і незалежність батьківщини Лоцману Анатолію Івановичу, було проведено збори покладання квітів до меморіальної дошки герою.П'ятниця, 30 Серпня 2019 13:06 | Переглядів: 306