Нд 7 14 21 28

Пошук

Новини

У районі відбулися Олімпійські ігри

У Запорізькому районі відбулися ІІІ Малі Олімпійські ігри серед учнів шкіл Запорізького району, які проводилися в с. Відрадне у заході взяли участь голова Запорізької районної ради Шевчишин А.М. та заступник голови ради Бурма С.І. Організаторами змагань стали ФСК «Колос» Запорізької районної ради (керівник – Земляк М.М.), ДЮСШ Запорізької районної ради (керівник – Костенко О.І.), районний відділ освіти, молоді і спорту (керівник – Рогач Т.І.), а також депутат облради Денис Коротенко, який виступив головним спонсором спортивного свята.
Почесним гостем свята став чемпіон світу та Європи, заслужений майстер спорту України, фіналіст ХХХІ Олімпійських ігор в Ріо – де Жанейро, у складі парної чоловічної четвірки з академічного веслування – Олександр Надтока.
У загальному заліку серед 17-1 шкіл е місце завоювала команда Біленьківської школи, 2-е місце - Балабінская школа «Престиж», 3-е місце - Лежінская школа.
Боротьба була напруженою. Переможці отримали медалі, грамоти сувеніри від Запорізького обласного відділення НОК України та корисні спортивні подарунки.
Як зазначив заступник голови районної ради Сергій Бурма: «Ми мали на меті показати дітям, що спорт – це корисно, сучасно, цікаво, весело та модно. Нам це на 100% вдалося. Свято вийшло на славу! Переконаний, що всі учасники отримали масу задоволення».

Середа, 05 Жовтня 2016 10:24 | Переглядів: 645