Офіційний сайт Запорізької районної ради

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Оголошення

Увага! Конкурс!

Запорізька районна рада Запорізької області
оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Запорізького району Запорізької області

 

Дата і час проведення конкурсу – 19.08.2019 року о 10-00.

Місце проведення конкурсу – приміщення виконавчого апарату Запорізької районної ради Запорізької області за адресою: 69089, м. Запоріжжя, вул. Розенталь, 3 а.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості нерухомого майна для встановлення стартової ціни об’єкта приватизації.

Замовник оцінки – Запорізька районна рада Запорізької області.

Об’єкт оцінки: –– нежитлове приміщення загальною площею 169,1 кв.м. адміністративної будівлі літ. А за адресою: м. Запоріжжя, вул. Істоміна, 31, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Запорізького району Запорізької області та перебуває в управлінні районної ради.

Для участі в конкурсі претенденти повинні подати наступну конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом документів, що містяться в ньому:

– заява на участь у конкурсі, зобов’язання щодо проведення рецензії звіту про оцінку майна, пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт;
– копії установчих документів претендента;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, що працюють у штатному складі, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами.
– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
– інформація щодо претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, що працюють у штатному складі та яких буде додатково залучено, з проведення оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, а також строку виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати до конкурсної комісії Запорізької районної ради Запорізької області з відбору суб’єктів оціночної діяльності за адресою: 69089, м. Запоріжжя, вул. Розенталь, 3 а за чотири дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) до 16-30. Телефон для довідок: 708 51 04.

 

Бурма С.І., голова конкурсної комісії

Запорізької районної ради Запорізької області

з відбору суб’єктів оціночноїдіяльності

 

Вівторок, 23 Липня 2019 10:27 | Переглядів: 237