Новини
Зі святом!
![](/files/2016/Hs1ffnj9.jpg)
Сьогодні відзначає свій день народження головний спеціаліст загального відділу, в.о. головного бухгалтера виконавчого апарату Запорізької районної ради Лола Наталія Валентинівна
Шановна Наталіє Валентинівно! Вітаємо Вас із найприємнішим святом – Днем народження.
Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. У Вашій нелегкій та необхідній роботі бажаємо Вам успіхів, великих досягнень, надійних партнерів; щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а Ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносили Вам лише добрі та радісні новини.
З повагою,
голова ради А.М.Шевчишин
заступник голови ради С.І.Бурма
та трудовий колектив районної ради
Середа, 30 Березня 2016 10:06 | Переглядів: 939