Новини
![](/files/2016/HvG1SF1u.jpg)
14 квітня 2016 року сесія Запорізької районної ради Запорізької області затвердила Програму надання безоплатної правової допомоги населенню Запорізького району на 2016-2017 роки.Сьогодні при голові районної ради Шевчишині А.М. та заступнику голови Бурмі С.І. відбулась робоча зустріч з директором першого Запорізького центру з надання безоплатної правової допомоги Бородиною О.Й. , депутатом…
Четвер, 21 Квітня 2016 09:07 | Переглядів: 775
![](/files/2016/HvonWzBe.jpg)
Сьогодні 20 квітня відзначає свій День народженняначальник управління агропромислового розвиткуЗапорізької районної державної адміністрації ТЮТЮМА ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ! Вітаємо Вас із найприємнішим святом – Днем народження. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху…
Середа, 20 Квітня 2016 13:41 | Переглядів: 825
![](/files/2016/HvnC2FRj.jpg)
19.04.2016 року депутати Запорозької районної ради Ломейко В.І. та Ткаченко С.М. разом з секретарем Розумівської сільської ради Бобулою С.І. провели прийом громадян в приміщенні сільської ради.До депутатів звернулась директор будинку культури Шугаєвич Ю.С. з питання сприяння ремонту даху будинку культури. Було надано роз’яснення щодо необхідності проектно – кошторисної документації на…
Середа, 20 Квітня 2016 11:49 | Переглядів: 843
![](/files/2016/HwasB6fM.jpg)
На кубок відкриття футбольного сезону прибуло 6 команд Лівобережжя. Вони були розбиті на 2 підгрупи по 3 команди, де за круговою системою визначили кращих. Першим в підгрупі був ФК «Колос» (Кушугум), який обіграв Лежено 1:0, та ФК «Дніпро» (Кушугум) 2:0. В другій підгрупі Московка вигравши 2:1 у ФК «Еліта», та 3:1 у ФК «Балабіно» претендували на…
Середа, 20 Квітня 2016 09:39 | Переглядів: 833
Відбулась десята ювілейна обласна спартакіада
![](/files/2016/Hvf40GBt.jpg)
Мама, тато, я – спортивна сім’я 17 квітня 2016 у м. Мелітополь відбулась десята ювілейна обласна спартакіада серед збірних районних команд у 2016 році під гаслом «Здорова молодь – здорова нація». У програмі «Мама, тато, я – спортивна сім’я» Запорізький район розділив третє призове місце з Приазовським районом. Змагання…
Вівторок, 19 Квітня 2016 15:04 | Переглядів: 849
![](/files/2016/Hvea9YeV.jpg)
Заступник голови Запорізької райради Бурма Сергій Ігорович та депутат Запорізької облради Майстро Дмитро Миколайович 18 квітня провели виїзний прийом громадян у одному з найгарніших сіл на правому березі Запорізького району - Розумівці. Метою проведення даного прийому є вивчення та вирішення проблемних питань мешканців села, а також надання консультації стосовно реформування місцевого…
Вівторок, 19 Квітня 2016 12:49 | Переглядів: 839
Суботник за ініціативи обласного депутата
![](/files/2016/Hv3ogX81.jpg)
17 квітня 2016 року за ініціативи депутата Запорізької обласної ради Майстро Дмитра Миколайовича та депутата Запорізької районної ради Перегуди Олександра Олександровича відбулося генеральне прибирання стадіону в селищі Кушугум. Активну участь у суботнику прийняли депутат Кушугумської селищної ради Берестенко Віталій та місцеві мешканці . Висловлюємо щиру вдячність жителям за небайдуже ставлення…
Понеділок, 18 Квітня 2016 10:45 | Переглядів: 906
![](/files/2016/Hv31O0e3.jpg)
17 квітня відзначав свій День народження депутат районної ради КУРИЛЮК ВІТАЛІЙ ГРИГОРОВИЧ . Шановний Віталіє Григоровичу,від всього депутатського корпусу районної радиприйміть найщиріші вітання з Днем народження! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі…
Понеділок, 18 Квітня 2016 09:51 | Переглядів: 836
Відбулась сесія Запорізької районної ради
![](/files/2016/HuA7dvoS.jpg)
На другому пленарному засіданні сесії райради У четвер, 14 квітня, відбулося друге пленарне засідання п’ятої сесії Запорізької районної ради сьомого скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради. Із 34 депутатів на сесію прибули 25. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Д.М.Майстро, Д.О.Коротенко та Р.О.Кузьменко, перший заступник…
П'ятниця, 15 Квітня 2016 11:32 | Переглядів: 884
![](/files/2016/HugRTp10.jpg)
Проведено прийом громадян Основним дійовим інструментом по вивченню та вирішенню проблем жителів селищ та сіл Запорізького району є проведення особистих прийомів громадян депутатами. Так, відповідно до затвердженого графіку, 12 квітня 2016 року в приміщенні Кушугумської селищної ради депутат Запорізької обласної ради Майстро Д. М. та депутат Запорізької районної ради Остопарченко Л.В. провели…
Середа, 13 Квітня 2016 12:59 | Переглядів: 891