Новини
Прийом на териториї
![](/files/2016/HxUxle8b.jpg)
29 квітня заступник голови Запорізької районної ради Бурма С.І. та депутат Запорізької обласної ради Майстро Д.М. провели спільний прийом громадян у приміщенні Долинської сільської ради. Прийом проходив за участю сільського голови Федчука Б.М.
Основним питанням, яке турбувало мешканців сільської ради, є реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні.
А саме, всі хто приходив на прийом, висловлювали пропозицію та побажання щодо об’єднання двох сіл Долинського та Розумівки не по Перспективному плану формування територій громад Запорізької області. З цього питання Дмитро Миколайович, як голова постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, надав вичерпну інформацію та зауважив, що на даний момент децентралізація влади в Україні є добровільним процесом і найважливішим є інтереси жителів територіальних громад.
Також, з представниками батьківського комітету Долинської загальноосвітньої школи, які завітали на прийом, депутати обговорили питання щодо оптимізації шкільної мережі.
Велика вдячність всім жителям Долинської сільської ради за активну громадську позицію!
![](/files/2016/HxUxlFmb.jpg)
П'ятниця, 06 Травня 2016 08:35 | Переглядів: 761