Новини
Святкування 71-ї річниці до Дня Великої Перемоги у Запорізькому районі
![](/files/2016/HyK4z89r.jpg)
З нагоди Дня Перемоги 9 травня та вшанування пам’яті про перемогу над нацизмом у другій світовій війні 1939-1945 років на території Запорізького району у селах Біленьке, Новоолександрівка, Степне, Лежине, Новостепнянськ, Веселе, Відрадне, Долинське, Новозапоріжжя, Високогірне, Розумівка, Канівське та смт. Кушугум біля меморіальних комплексів були проведені мітинги – реквієми. У відкритті заходів прийняли учать депутати Запорізької районної ради , які щиро вітали ветеранів війни , учасників АТО та гостей.
Школярі провели літературно-музичні постанови «Перемога одна на всіх» та вручили ветеранам подарунки і квіти,після яких ветеранів війни та учасників АТО запросили за святковий стіл де пригощали гарячим обідом та фронтовими сто грамами.
![](/files/2016/HyJYnSD2.jpg)
![](/files/2016/HyJX1BUR.jpg)
![](/files/2016/HyJWJSaZ.jpg)
![](/files/2016/HyJXixkd.jpg)
![](/files/2016/HyJXyZUQ.jpg)
![](/files/2016/HyJXQkE7.jpg)
![](/files/2016/HyJY9SGh.jpg)
![](/files/2016/HyJYI8nJ.jpg)
![](/files/2016/HyJZ6SDR.jpg)
![](/files/2016/HyJZxV8X.jpg)
![](/files/2016/HyJZYaOw.jpg)
![](/files/2016/HyK0nW5V.jpg)
![](/files/2016/HyK0H3Cw.jpg)
![](/files/2016/HyK0ZHkw.jpg)
![](/files/2016/HyK1lICY.jpg)
![](/files/2016/HyK1GrUv.jpg)
![](/files/2016/HyK20Ipo.jpg)
![](/files/2016/HyK2lRiX.jpg)
![](/files/2016/HyK2EF69.jpg)
![](/files/2016/HyK2GSBF.jpg)
![](/files/2016/HyK2R6lr.jpg)
![](/files/2016/HyK37zyk.jpg)
![](/files/2016/HyK3laH8.jpg)
![](/files/2016/HyK3v0ck.jpg)
![](/files/2016/HyK3ZwKv.jpg)
![](/files/2016/HyK4jZ63.jpg)
![](/files/2016/HyK4s8LS.jpg)
![](/files/2016/HyK4IO6r.jpg)
![](/files/2016/HyK4RQTr.jpg)
![](/files/2016/HyK525Ky.jpg)
![](/files/2016/HyK5bPvh.jpg)
![](/files/2016/HyK5kNqB.jpg)
![](/files/2016/HyUrpsl6.jpg)
![](/files/2016/HyUrrPPZ.jpg)
![](/files/2016/HyUrtHtI.jpg)
![](/files/2016/HyUrvRjJ.jpg)
![](/files/2016/HyUry9pe.jpg)
Вівторок, 10 Травня 2016 13:23 | Переглядів: 903