Новини
Новий спортивний майданчик у с. Біленьке
![](/files/2016/HzxSF1lN.jpg)
У п'ятницю 13 травня заступник голови районної ради Сергій Бурма прийняв участь у урочистому відкритті спортивного майданчику у с. Біленьке. Ідейним натхненником якого став Володимир Іванович Козиряцький.
Дуже символічно, що відкриття відбулося напередодні літніх канікул - тепер літом наша молодь буде не по генделиках бігати, а матиме можливість займатися спортом. До речі на майданчику можна грати у великий теніс, волейбол, гандбол, міні футбол, баскетбол - і все це для наших дітей та молоді зовсім безкоштовно.
Від усього депутатського корпусу райради подякував Володимиру Івановичу за активну участь у розвитку території Біленьківської сільської ради та побажав фінансових успіхів та нових соціальних ініціатив.
Одразу після відкриття майданчику відбувся концерт присвячений 5-річчу вокального колективу "Чорнобривці". Від імені депутатського корпусу районної ради Сергій ігорович привітав учасників гурту та побажав творчого натхнення, вдячного слухача та довгих років творчого життя...
![](/files/2016/HzxSGtc1.jpg)
![](/files/2016/HzxSCIGE.jpg)
![](/files/2016/HzxSC27H.jpg)
![](/files/2016/HzxSDONm.jpg)
![](/files/2016/HzxSHiwq.jpg)
Понеділок, 16 Травня 2016 14:31 | Переглядів: 914