Новини
Прийом на териториї
![](/files/2016/HB900lO0.jpg)
26.05.2016 року голова районної ради А.М.Шевчишин разом з депутатом районної ради В.І. Ломейком провели виїзний прийом в приміщенні Володимирівської сільської ради.
Батьки учнів Володимирівського навчально – виховного комплексу «школа І-ІІІ ступенів – гімназія «Успіх» звернулись з проханням ремонту даху школи та спортивного залу. Усім присутнім було детально роз’яснено з чого потрібно починати свою діяльність.
Було порушено питання щодо реєстрації жителів в будинку, який розташований в садовому товаристві.
Дуже хвилювало питання мешканців території щодо наявності будинку культури у с. Володимирівське. Їм було рекомендовано знайти відповідне приміщення ніж будувати нову споруду.
Усі питання почуті та узяті на контроль.
![](/files/2016/HB902MXx.jpg)
![](/files/2016/HB9070kp.jpg)
![](/files/2016/HB908KbS.jpg)
![](/files/2016/HB90ay5m.jpg)
Четвер, 26 Травня 2016 15:11 | Переглядів: 759