Новини
Чергові онлайн - наради керівників Запорізької районної ради
![](/files/2021/Mid3asbo.jpg)
Голова районної ради Олександр Філін долучився до робочої онлайн – наради УАРОР з актуальних питань діяльності районних рад. На заході обговорювались позиції УАРОР у процесі позапарламентських публічних консультацій щодо тексту змін до Конституції України в частині децентралізації.
Заступник голови райради Віталій Гриценко взяв участь в онлайн - обговоренні Запорізької обласної ради «Соціальна згуртованість та єдність в Стратегії регіонального розвитку Запорізької області – 2027, стратегія розвитку територіальних громад та нових районів».
![](/files/2021/Mid3cdld.jpg)
Вівторок, 25 Травня 2021 11:33 | Переглядів: 544