Новини
Відбулась восьма сесія Запорізької районної ради Запорізької області восьмого скликання
![](/files/2021/MOUfmeXL.jpg)
Відбулась восьма сесія Запорізької районної ради Запорізької області восьмого скликання
15 грудня відбулась восьма сесія Запорізької районної ради восьмого скликання. Відкрив її голова Запорізької районної ради Олександр Філін У роботі сесії взяли участь 43 депутати з 64. Був присутній голова Запорізької районної державної адміністрації Олег Буряк.
Депутати прийняли районний бюджет на 2022 рік, затвердили план роботи Запорізької районної ради на 2022 рік.
Були зняті з контрольного строку програми: забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.04.2019 № 1 та фінансової підтримки районної організації ветеранів України на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.04.2019 № 1.
Достроково припинено депутатські повноваження депутата восьмого скликання Солодовника Ф.І.
Також депутати присвоїли звання «Почесний громадянин Запорізького району».
![](/files/2021/MOUfkRDT.jpg)
Четвер, 16 Грудня 2021 10:24 | Переглядів: 1061