Новини
Відбулась комісія з питань земельних питань
![](/files/2022/MUFzqtUE.jpg)
21.01.2022 року в приміщенні районної ради відбулось перше у 2022 році засідання постійної комісії з питань земельних відносин.
До порядку денного було внесено 15 проектів рішень. За результатами розгляду одноголосно внесено на сесію два проекти рішення: «Про встановлення (зміну) меж села Любиміка Запорізького (Оріхівського) району Запорізької області» та «Про встановлена (зміну) меж села Великодубове Запорізького (Вільнянського) району Запорізької області.
Головував на комісії Перерва Геннадій Олексійович.
![](/files/2022/MUFzsoYp.jpg)
П'ятниця, 21 Січня 2022 13:36 | Переглядів: 927