Офіційний сайт Запорізької районної ради

Розділи

Календар

« Червень 2024 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

Військова адміністрація тримає на контролі усі проблемні питання життєдіяльності Запорізької області

Сьогодні на нараді з керівниками структурних підрозділів обласної військової адміністрації, що відбулася під головуванням Олександра Старуха, обговорили стан справ в регіоні та логістику у вирішенні найбільш болючих проблем.

Відповідні служби проінформували про ситуацію у містах, де є ворожі війська. У військових зараз складні часи, на адміністрації посипались окремі завдання. На територіях кажуть про те, що ми українці на 101%, українська влада живе та підпорядковується українським законам, і так буде надалі.

Національна поліція отримала доручення щодо порушення кримінальних справ через вбивства мирного населення невстановленими особами зі зброєю. Правоохоронці і надалі будуть займатися своєю роботою, розслідувати справи, документувати усі правопорушення, в тому числі, захоплення державних будівель, руйнування об’єктів цивільної інфраструктури тощо. Адже дії російських окупаційних військ є прямим порушенням Гаазької і Женевської конвенцій.

Також на нараді зазначалося, що наразі працюють відділення Укрпошти, де люди пенсійного віку можуть отримати соціальні виплати.

Велике значення наразі має гуманітарна допомога. Зараз необхідно відмодерувати усі процеси, щоб зрозуміти, що необхідно. Від цього залежать життя людей.

Усі керівники мають нормально розділити обов'язки. Під час військового конфлікту необхідно думати логічно. Треба наразі шукати варіанти, як це зробити так, щоб вантажі потрапили за призначенням, а не потрапили до рук ворога, - зазначив голова ЗОВА Олександр Старух.Середа, 02 Березня 2022 14:56 | Переглядів: 2001

Керівництво

Голова ради

ФІЛІН
Олександр ОлександровичЗаступник голови ради

ГРИЦЕНКО
Віталій Володимирович

Увага коронавірус!

Відповіді на основні запитання про COVID-19

https://covid19.com.ua/

https://nszu.gov.ua/