Новини
Депутатська діяльність
![](/files/2016/HkcWSEEN.jpg)
08 лютого 2016 року депутатами Запорізької районної ради Запорізької області від ПП «Опозиційний блок» головою фракцією районної ради Ломейком В.І. та депутатом Хорошуном В.П. здійснено прийом громадян в с. Миколай-Поле.
Під час прийому порушені питання транспортного сполучення Запоріжжя – Морозівка (на зимовий період збільшився інтервал руху громадського транспорту), забезпечення музичною апаратурою Новопетрівського сільського клубу, порядок нарахування та виплати пенсій тощо.
Депутати районної ради надано правову допомогу у вирішенні порушених питань.
В.І.Ломейко
![](/files/2016/HkcX0qBC.jpg)
![](/files/2016/HkcXahnT.jpg)
Понеділок, 08 Лютого 2016 09:41 | Переглядів: 926