Офіційний сайт Запорізької районної ради

Розділи

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Почесні громадяни Запорізького району

Якименко Ольга Григорівна

ПОДАННЯ
на присвоєння звання «Почесний громадянин Запорізького району»
Якименко Ользі Григорівні

   Якименко Ольга Григорівна народилася 30 жовтня 1954 року в селі Басань Пологівського району Запорізької області.
З 1972 по 1974 рік навчалась у Донецькому національному університеті та здобула кваліфікацію філолога, вчителя української мови та літератури, журналіста.

У 1972 році розпочала свою трудову діяльність бібліотекарем Донецької обласної бібліотеки.
З 1978 року працювала кореспондентом Запорізької районної газети «Червоний промінь».
У 1986 році призначена заступником редактора Запорізької районної газети «Червоний промінь».
З 1989 року по квітень 2014 року працювала редактором Запорізької районної газети «Червоний промінь».
З квітня 2014 року і по теперішній час працює менеджером з видавничої діяльності Запорізької районної газети «Червоний промінь».

 Редагована Ольгою Григорівною газета зробила вагомий внесок в духовне відродження, стала незмінним супутником жителів Запорізького району. Районка по-діловому відгукується на всі події життя держави, області, району. Окрім повсякденного інформування, пояснює населенню законодавчі зміни, які здійснюються у всіх сферах нашої держави, за допомогою фахівців консультує, роз’яснює. Районна газета є мудрим посередником між читачами і владою.
Газета Запорізького району неодноразово виборювала перші місця у творчому конкурсі працівників засобів масової інформації з нагоди Дня журналістів у номінації «Краща районна газета року».
Якименко О.Г.– член Національної спілки журналістів України, лауреат обласного конкурсу творчих робіт з пропаганди рідної мови в засобах масової інформації, лауреат обласної журналістської премії ім. А.С.Клюненка (за кращу журналістську роботу з висвітлення соціально-економічної проблематики в друкованих засобах масової інформації). Має листи-подяки від Президента України, Грамоти Запорізької обласної ради та Запорізької обласної державної адміністрації. Нагороджена відзнакою «За заслуги в розвитку інформаційної сфери» від Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Нагороджена орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня.
Ольга Григорівна - лауреат ІІ обласного конкурсу «Господиня свого краю» у номінації «Жінка – працівник засобів масової інформації», переможець обласного конкурсу-огляду творчих журналістських робіт з пропаганди рідної мови. Нагороджена нагрудним знаком «За активну громадсько-політичну діяльність». Тривалий час вона очолювала Жіночу раду Запорізького району, нагороджена грамотами Запорізької облради та облдержадміністрації за професійну та активну громадську діяльність, значний внесок у розвиток жіночого руху.
У червні 2013 року Якименко О.Г. отримала почесне звання «Заслужений журналіст України». Має багато грамот та подяк від Запорізької районної ради та райдержадміністрації.

Якименко О.Г. користується заслуженим авторитетом і повагою у мешканців району, приймає активну участь в громадському житті.

 

Голова Запорізької районної
організації ветеранів України В.М. Скловський Рішення сесії № 30 від 31.03.2016 Про присвоєння звання «Почесний громадянин Запорізького району».pdf

Переглядів: 1417