Офіційний сайт Запорізької районної ради

Розділи

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Почесні громадяни Запорізького району

Трунов Володимир Іванович

ПОДАННЯ
Постійної комісії Запорізької районної ради з питань законності та етики про присвоєння почесного звання «Почесний громадянин Запорізького району» Трунову Володимиру Івановичу

    Трунов Володимир Іванович головний лікар КЗ „Запорізька центральна районна лікарня” Запорізької районної ради, народився 11 березня 1950 року, с.Клубівка,Ізяславського району Хмельницької області. Закінчив Запорізький державний медичний інститут в 1972 році, за спеціальністю лікувальна справа. Загальний стаж його роботи 41 рік. Стаж роботи у даному колективі 33 роки.
Трунов В.І. почав трудову діяльність у 1972 році після закінчення Запорізького медичного інституту на посаді лікаря патологоанатома 6- ої міської лікарні . В 1985 році перейшов на посаду асистента кафедри судової медицини Запорізького медичного інституту.
В Запорізькій центральній районній лікарні працює з 1980 року спочатку лікарем організаційно-методичного відділу, з 1981 року - заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення району, у 1999 році, враховуючи високі професійні та організаторські здібності, призначений головним лікарем Запорізької центральної районної лікарні. Докладає багато зусиль щодо покращенню медико-санітарного забезпечення сільського населення. Він іні¬ціатор впровадження в лікувально - профілактичних закладах Запорізького району нового госпо¬дарського механізму.
За ініціативи Трунова В.І. на базі Запорізької центральної районної лікарні впроваджений метод лікуван¬ня виразки сухою білковою сумішшю ( за домовленістю з Київським НД1 гігієни питання). Є спів¬автором статті у міжвідомчому збірнику "Раціональне харчування 1987 р".
На базі Запорізької центральної районної лікарні організував анонімний кабінет з обслуговування і лікування ВІЛ-інфікованих і хворих СНІДом, та наркологічний кабінет в зв’язку із підвищенням на 15 % звертань хворих за медичною допомогою.
Володимир Іванович з 1998 року є позаштатним експертом акредитаційної комісії Департаменту охорони здоров'я Запорізької ОДА.
Незважаючи на економічні труднощі, з його ініціативи і під безпосереднім керівництвом розпочато широкомасштабні роботи із зміцнення матеріаль¬но-технічної бази лікувально-профілактичних закладів району. Збудована газова котельня для Запорізької центральної районної лікарні, проведено капітальні ремонти поліклініки та більшості відділень стаціонару . Проведено поточні ремонти лікувально-профілактичних закладів району , всі вони успішно пройшли державну акредитацію.
Під його керівництвом у медичних закладах району впроваджені нові методи діагностики і лікування захворювань , придбано сучасні обладнання та апаратура . Більшість відділень лікарні ¬повністю комп’ютеризовані, впроваджено електронну пошту, мається вихід в "Інтернет".
В районі практично повністю оновлено стоматологічне обладнання.
Завдяки зусиллям Трунова В.І. у 2002 році 7 лікарняних амбулаторій реорганізовано в амбула¬торії сімейного лікаря. В 2003,2007,2008,2009 роках на базі 5-х фельдшерсько-акушерських пунктів відкрито 5 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Завдяки цьому значно покращалась профілактична робота, показник виявлення з артеріаль¬ної гіпертензії зріс з 26,0% до 30%, в 4 рази знизився показник смертності від інфаркту міокарда , в районі немає спалахів інфекцій, регульованих засо¬бами масової профілактики, з 1998 року немає захворюваності та бактеріїносійства дифтерії. Покращилось використання денних стаціонарів поліклініки : з 626 на 10 тис. населення до 651. Стабілізовано показники використання ліжкового фонду: план ліжко – днів виконується на 101,0-103,0%, робота ліжка – 320 днів , перебіг ліжка – 24,9 , середня тривалість перебування хворого –12,7 дня.
Зріс показник активного виявлення під час профілактичних оглядів онкологічної патології та склав 30,0%, що перевищує обласний показник . Звертання хронічних хворих до "Швидкої допомоги" зменши¬лось з 2,47 до 1,25. Охоплення диспансерним наглядом інвалідів війни, учасників бойових дій одне із найвищих в області.
Щорічно виділяються кошти на пільгове зубопротезування інвалідів та учасників війни.
Трунов В.І. приділяє велику увагу роботі з підбору кадрів, підвищенню рівня ділової ква¬ліфікації працівників, проведенню атестації. В лікувально-профілактичних закладах Запорізько¬го району працюють : 70 лікарів вищої та першої кваліфікаційної категорії , 175 медсестер, фельдшерів, акушерок вищої та 1 кваліфікаційної категорії , вищу категорію має також головний лікар.
За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі та активну громадську позицію Трунов В.І неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерства охорони здоров'я, обласної держадміністрації, обласного управління охорони здоров'я, у 2008 році нагороджений медаллю „ За розвиток Запорізького краю ”, орденом
І І І ступеня „ За заслуги перед Запорізьким краєм ”. Протягом 2-х скликань Володимир Іванович обирался депутатом Запорізької районної ради.

Запорізька центральна районна лікарня постійно серед кращих в області як за рейтинговими показниками так і по залученню додаткових коштів до бюджету. 

Голова постійної комісії
з питань законності та етики     Т.М. КарташоваРішення сесії № 16 від 24.09.2013 Про присвоєння звання «Почесний громадянин Запорізького району».pdf

Переглядів: 901