Офіційний сайт Запорізької районної ради

Розділи

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Почесні громадяни Запорізького району

Мельник Анатолій Давидович


ПОДАННЯ
про присвоєння звання «Почесний громадянин Запорізького району» Мельник Анатолію Давидовичу


    Мельник Анатолій Давидович , пенсіонер, народився 13 червня 1938 року, с. Розумівка, Запорізького району, Запорізької області. Має вищу освіту . Загальний стаж її роботи 60 років. Весь свій трудовий шлях пройшла в одному господарстві ( колишній колгосп «КІМ», укрупнений в колгосп імені Фрунзе, реформований в КСП «Славутич» , і в приватне підприємство «Агрофірма «Славутич»). В 1992 році був вибраний сільським головою Веселівської сільської ради , де й пропрацював до 2002 року (обирався три скликання).
Мельник А.Д. розпочав свою трудову діяльність у 1958 році, закінчивши сім класів Розумівської школи та отримав середню освіту в місті Запоріжжя, в 1955 році поступив до Мелітопольського сільськогосподарського технікума, отримав направлення до нашого господарства колишнього колгоспу «КІМ», який в 1960 роках був укрупнений і перейменований в колгосп імені Фрунзе з освітою агронома-овочевода, в 1967 році вступив до Дніпропетровського сільськогосподарського інституту, отримавши вищу освіту за фахом агроном- економіст. Працював бригадиром мехбригади, економістом, завідував великим свинотоварним комплексом..
Разом з дружиною виховали сина, дали йому достойну освіту і шлях в життя.
За вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства отримав відзнаки та нагороди : грамоти, подяки.
Після виходу на заслужений відпочинок, Анатолій Давидович і на сьогоднішній день користується великим авторитетом серед жителів територіальної громади Веселівської сільської ради. Приймає активну участь в громадському житті, життєрадісний і сповнений оптимістичним настроєм завше морально підтримає кожного як і в радості так і гіркі хвилини життя. Завше приймає активну участь в проведенні сільських заходів «Дня села», святкування Дня Перемоги, багато уваги приділяє патріотичному вихованню молоді (приймає участі в уроках мужності та інших шкільних заходах). Незважаючи на свій поважний вік постійно відвідує на дому учасників бойових дій, постійно з ними тримає телефонний зв’язок. З 2003 року очолює ветеранську раду при виконкомі Веселівської сільської ради. Опікується близько 300 пенсіонерів. Рада під його керівництвом є дійсно дієвою та потужною силою : відвідують на дому, складають акти обстежень, відшукують можливості в наданні посильної як моральної так і матеріальної допомоги.

Сільський голова Л.М. Карпенко

Рішення сесії № 6 від 24.06.2015 Про присвоєння звання «Почесний громадянин Запорізького району».pdf

Переглядів: 778