Офіційний сайт Запорізької районної ради

Розділи

Календар

« Жовтень 2019 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Адміністративно-територіальний устрій


Адміністративно-територіально район поділяється на 3 селищні ради, 4 об'єднані територіальні громади (ОТГ) та 3 сільські ради, які об’єднують 71 населений пункт. Адміністративний центр – місто Запоріжжя, яке є містом обласного значення та не входить до складу району.


Адміністративний устрій Запорізького району:

Назва

Адміністративний центр

Населені пункти

1

Балабинська селищна рада

смт Балабине

смт Балабине

2

Кушугумська селищна рада

смт Кушугум

смт Кушугум

3

Малокатеринівська селищна рада

смт Малокатеринівка

смт Малокатеринівка

4

Біленьківська сільська рада

(Біленьківська ОТГ)

с. Біленьке

с. Біленьке

с. Біленьке Перше

с. Канівське

с. Лисогірка

с. Мар'ївка

с. Новосергіївка

с. Смоляне

с. Уділенське

с. Червонодніпровка

5

Долинська сільська рада

(Долинська ОТГ)

с. Долинське

с. Бабурка

с-ще Високогірне

с. Долинське

с-ще Канцерівка

с. Нове Запоріжжя

с. Новослобідка

с. Нижня Хортиця

с. Розумівка

с. Хортиця

 6

Широківська сільська рада

(Широківська ОТГ)

с. Широке

с. Августинівка

с. Веселе

с. Водяне

с. Володимирівське

с-ще Відрадне

с. Дніпрельстан

с. Івангород

с. Гурського (с. Кірове)

с. Лемешинське

с. Лукашеве

с. Надія

с. Новоселище

с. Нововознесенка

с. Новодніпровка

с. Малишівка

с. Петропавлівка

с. Петропіль

с. Петрівське

с. Придніпровське

с. Привітне

с. Привільне (с. Радянське)

с. Ручаївка

с. Світанок

с-ще Сонячне

с. Зоряне (с. Урицьке) 

с. Червоний Яр

с. Широке

7

Новоолександрівська сільська рада

(Новоолександрівська ОТГ)

с. Новоолександрівка

с. Григорівка

с. Веселянка

с. Запорожець

с-ще Річне

с. Новоолександрівка

с. Новооленівка

с. Юльївка

8

Миколай-Пільська сільська рада

с. Миколай-Поле

с. Миколай-Поле

с. Дніпрові Хвилі

с. Долинівка

с. Крилівське

с. Морозівка

с. Новопетрівка

с. Федорівка

с. Яворницьке

9

Наталівська сільська рада

с. Наталівка

с. Наталівка

с-ще Івано-Ганнівка

с. Лежине

с. Новостепнянське

с. Черепівське

10

Степненська сільська рада

с. Степне

с. Степне

с-ще Ростуще

с. Шевченківське