Офіційний сайт Запорізької районної ради

Розділи

Календар

« Березень 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

Відзначення Дня Конституції України

       28 червня, на День Конституції України, працівники Степненського сільського будинку культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради організували святковий велопробіг вулицями села під назвою «З Україною в серці». В акції взяли участь дорослі та підлітки, які мають досить активну громадську позицію та являються справжніми патріотами нашої країни. З прапорами, повітряними кульками, блакитно-жовтою символікою на обличчі та гарним настроєм велосипедисти проїхалися майже всіма вулицями та кожного разу зустрічаючи когось із мешканців урочисто вигукували «Слава Україні!», а у слід собі вже відлунням чули «Героям слава!» та багато інших підбадьорюючих слів.

         З нагоди Дня Конституції України на базі Юльївської сільської бібліотеки комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради відбулася вікторина «Знавці рідної України». Присутні, діти разом з дорослими, взяли участь у вікторині та ознайомились з тематичною книжною виставкою «Конституція у нашому житті».

      До Дня Конституції України у Шевченківському сільському клубі комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради відбулася інформаційна година спілкування для дітей і підлітків «Конституція України від Орлика до сьогодення», демонстрація фрагменту відеофільму «Історія української Конституції», вікторина «Права дитини будемо вчити, щоб дитину захистити» та рухливі ігри на свіжому повітрі.Четвер, 28 Червня 2018 09:24 | Переглядів: 69