Нд 7 14 21 28

Пошук

Новини

Футбольний кубок на честь дня Великої Перемоги

7 квітня 2016 р. у Запорізькому районі на Правобережжі у с. Нижня Хортиця стартував футбольний кубок на честь дня Великої Перемоги

Голова КЗ ФСК «Колос» Сергій Ткаченко разом із Миколою Земляком особисто привітали переможців. Нагородив футбольним м’ячем кращого граваця команди Голова районної адміністрації – Анатолій Васюк. Також привітав спортсменів депутат Запорізької районної ради Запорізької області – Кирил Ружин, нагородивши кубком, футбольним м’ячем та цінними подарунками.
На кубок відкриття футбольного сезону Правобережжя на честь дня великої перемоги (який відбувся у с. Нижня Хортиця) прибули 2 самі спортивні команди – ФК «Дніпро» (Розумівка) та ФК «Надія» (Біленьке). Суддею гри був Ігор Рижко. Регламент: 2 гри по 40 хв.
  У першому таймі на 4 хв. нападник ФК «Дніпро» Микита Лось одразу забив гол, потім той же гравець здобув ще одно очко, забивши гол на 16 хв. Тож кінець першої гри – 2:0 для ФК «Дніпро» – ФК «Надія».
У другому таймі Микита Лось забив 2 гола на 10 та на 15 хв. Ситуацію для ФК «Надія» врятував Черкашин Євген, забивши гол на 22 хв, а потім гравець тієї ж команди – Єфимов Валерій забив ще один гол на 25 хв. Але потім ініціативу знов захопила ФК «Дніпро» та забила ще аж 4 гола.
 Загальний підсумковий рахунок – 8:2 для ФК «Дніпро» – ФК «Надія».
Кращими гравцями Футбольного кубку до Дня Великої Перемоги стали:
1. півзахисник ФК «Дніпро» – Сергієнко Володимир
2. захисник ФК «Надія» – Козиряцький Олександр;
3. нападник ФК «Дніпро» – Микита Лось;
4. вратарь ФК «Дніпро» – Пирог Владислав.
 Тож побажаємо і подальших перемог спортсменам Запорізького району і привітаємо усіх із Днем Великої Перемоги!