Офіційний сайт Запорізької районної ради

Розділи

Календар

« Травень 2019 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Оголошення

Увага! Конкурс!

УВАГА! КОНКУРС!

Запорізька районна рада Запорізької області
оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Запорізького району Запорізької області

   

Дата і час проведення конкурсу – 15 жовтня 2018 року о 10 годині.

Місце проведення конкурсу – в приміщенні виконавчого апарату Запорізької районної ради Запорізької області, за адресою: 69089, м. Запоріжжя, вул. Розенталь, 3 а.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою розрахунку розміру орендної плати.

Об’єкт оцінки:

– нежитлове приміщення в адміністративній будівлі, розташованій за адресою: м. Запоріжжя, вул. Істоміна, 6, загальною площею 76,1 м2, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Запорізького району Запорізької області та перебуває в управлінні районної ради.

Для участі в конкурсі претенденти повинні подати наступну конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом документів, що містяться в ньому:

– заява на участь у конкурсі, зобов’язання щодо проведення рецензії звіту про оцінку майна, пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт;
– копії установчих документів претендента;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами.
– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
– інформація щодо претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде додатково залучено, з проведення оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
   

   Конкурсна пропозиція має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, а також строку виконання робіт.

   Конкурсну документацію слід подавати до 12 жовтня 2018 року голові конкурсної комісії Запорізької районної ради Запорізької області з відбору суб’єктів оціночної діяльності за адресою: 69089, м. Запоріжжя, вул. Розенталь, 3 а. Телефони для довідок: 218-41-02.

 

Бурма С.І., голова конкурсної комісії Запорізької районної ради

Запорізької області з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Понеділок, 24 Вересня 2018 13:44 | Переглядів: 143